Ja käes ta ongi - pidupäev Tähtvere õunaõuedes. Kõik on valmis ja ei jõua kuidagi külalisi ära oodata!

Laupäev oli siginat-saginat tihedalt täis. Talgulised Tähtvere Päevakeskuse õuel silitasid seal muru siledaks ning terve päeva sirises seal aianurgas magus õunamahl välja imelistest Tähtvere õuntest. Kerkis lava ja esimesed telgid.
Pühapäev saab olema tihe ja põnev.
Kell 10.00 alustab Tähtvere Päevakeskuse õuel taluturg, kus võimalik soetada endale laadasõbraliku hinnaga eestimaist lambaliha, lambanahku, lõnga, vilti, valget ja musta küüslauku, Peipsi sibulat, kuivatatud puuvilju, mett, kartulit, porgandit, peeti, kõrvitsat, maitserohelist, astepajutooteid ja astelpaju istikuid, tomatit, kurki, sibulapealseid, krüsanteeme, ravim- ja maitsetaimi, maitsejuustu, sõira, leiba, vaarikaid, vaarikaistikuid, õunamahla ja ka lausa kaminapuid! Avatud on kohvik ja kohapeal pakub kehakinnitust Vein ja Vine.
Lisaks on oma toodetega väljas arendavaid mänguasju müüv OÜ ÕÄ, kuulimasinate müüja Kolm Elu ja ka meie kodulehe ehitamise platvorm Voog.
Laste- ja noortealal toimub tihe ja mitmekesine programm kl 10.00 - 15.00. Vaata lasteala programmi lähemalt siit!
Puhtaid, kuivi ja magusaid õunu Tallinna loomaaia elevantidele saab tuua kl 10.00 - 17.00 (või kuni kõik kastid täis saavad). Loomaaiaga on kokkulepe, et vantsidele viiakse Tähtverest 1 sõiduauto haagisetäis ilusaid õunu.
Kell 10.00 - 13.00 toimub Taara puiestee alguses Tähtvere Täika. Osta, müü või vaheta kõike mis Sul üle või puudu on!
Kell 11.00 avavad oma väravad 13 eripalgelist TÄHTVERE ÕUNAÕUE. Avatud on ÕUEKOHVIKUD, kus lisaks väga erilisele menüüle saab nautida ka näitusi, tegeleda käsitööga ja teha palju muud. Vaata Õunaõuede programmi siit!
Kell 12.00 algab Tähtvere Päevakeskuse õuel kontsert "Inimeselt inimesele", kus lavale astuvad Laululapsed Musaklubist, Laulupesast ja Fa-Dieesist, tantsijad Tähtvere Tantsukeskusest, Tähtvere Päevakeskuse memmed, Allikabänd + vaba püüne (oma esinemine tuleb päevajuhiga kokku leppida kohapeal). 
Kell 14.00 ootame kõiki kultuurihuvilisi Tähtvere Päevakeskuse saali, kus Peeter Olesk tutvustab Tähtvere saamislugu. Sellele järgneb jalutuskäik "Tuntud ja tundmatu Tähtvere" Peeter Oleski ning põlise tähtverelase Jaanus Pillmanni juhatusel.
Kell 15.00 anname stardi sportlikule tiirule ümber Tähtvere. NB! osalejate ohutust silmas pidades viisime trassi tänavatest nii palju kui võimalik eemale ning muutsime selle ka pisut lühemaks. Vaata lähemalt siit!

Meie head kaasteelised kutsuvad samuti osa saama mitmekesisest kavast sellel päeval:
A. Le Coq kutsub oma õllemuuseumisse. Osaleda saab kolmel giidiga tiirul algusega kl 11.00, 13.00 ja 15.00. NB! Maksimaalne grupi suurus on 25 inimest! Tule varakult kohale - kes ees, see mees!
Tähtvere Naistekeskus (Näituse 3) avab oma uksed kõigile huvilistele kell 11.30. Kavas on tihe programm, avatud on kohvik ja palju muud põnevat.
Kolgata Baptistikogudus kutsub algusega kl  16.30 Teemajaka kohvikuõhtule. Esinevd erinevad põnevad esinejad, toimub kontsert ja on avatud kohvik.

Tähtvere esimesed õunaõuepäevad lõpetab kontsert "Tähtvere tähed ja sõbrad" algusega kl 18.00 Tähtvere Päevakeskuse õuel oleval laval, kus üles astuvad Toomas Lunge, inBoil, Ants Johanson, Heikki Kalle, Silver Sepp ja Simo Breede. Kontsert on tasuta ja vabas õhus - pane soojalt riidesse ja saa osa enneolematust muusikaelamusest omaenda koduõuel!

KOGU ÕUNAÕUEPÄEVADE KAVA LEIAD SIIT!

Tähtvere Selts tänab kõiki toetajaid:
Tartu linn, A. Le Coq, Tartu Mill, Otsiturundus, Voog, Vestmint, Apollo,  Eesti Maaülikooli Üliõpilasesindus, Mileedi Lilleärid.

Tuhat tänu hindamatu abi eest, armsad Triinu, Pärt ja Liina!