Kas tead, kui suur on meie armas Tähtvere linnaosa? Wikipedia andmetel on meie linnaosa pindala on 250 ha ja elanike arv 2013. aasta 31. detsembri seisuga 2989 inimest, neist 1643 naist ja 1346 meest. 

Pühapäeval teeme üheskoos ühe sportliku tiiru ümber Tähtvere! Algusega kl 15.00 antakse Veski ja Näituse tänava nurgalt start Tähtvere tiirule!
Tule jalgsi või rattaga, lapsevankri või kõnnikeppidega! Distantsi pikkus on kokkuvõttes ligikaudu 4 kilomeetrit ning trass kulgeb mööda Tähtvere-Supilinna piiri (Tähtvere tänav), lauluväljaku tagant uuesti üles ning sealt tagasi Tuglase-Vaksali-Näituse tänavalt Tähtvere Päevakeskuse juurde. 
Wikipedia ütleb:
Tähtvere elanikest 272 olid vanuses 0–6 aastat, 356 vanuses 7–18 aastat, 1766 vanuses 19–64 aastat ja 595 vähemalt 65-aastased. Linnaosa asustustihedus oli 1196 in/km2. Tähtveres elas 3,05% tartlastest.
Nagu selgub, on tähtverelane on üsna haruldane liik! Tule ja vaata, mitut tähtverelast Sul õnnestub pühapäeval Õunaõuepäevadel ja Tähtvere tiirul kohata!
24.-25. septembril toimuvad Tähtvere Seltsi eestvõttel Tähtvere Õunaõuepäevad, mille täpsema kava leiate siit: http://www.tähtvereselts.ee/ounaouepaevad
Paneme üheskoos Tähtvere särama!
Tule Tähtveres Seltsi: http://www.tähtvereselts.ee/astu-liikmeks