TÄHELEPANU! 🍂🍁🍂
Kätte on jõudmas sügisene lehevedu Tähtveres. Tähtvere Selts korraldab Tartu LV toel lehtede ja biolagunevate aiajäätmete äravedu ajavahemikul 8.november kuni 12. november. Konteiner hakkab asuma 6 tee ristmikul ning tühjendatakse kord päevas hommikuti. 


Meeldetuletuseks: konteinerisse ei sobi suured oksad, plastikkotid, autokummid, mikrolaineahjud ja muu olmesodi, mille konteinerisse sattumisel peame selle trahviraha seltsiga ühiselt kinni maksma. Olgem siis vahvad ja pangem konteinerisse vaid biojäätmeid! Raputage lehekotid konteinerisse tühjaks ja visake prügikotid konteineri juurde paigutatud suurde kotti.

Palun anna meile teada, kui konteiner on täitunud ja vajab varasemat tühjendamist!
Kirjuta meile: tahtvereselts@gmail.com või helista 5199 5445 (Liina)

Ergutame oma aiajäätmeid ka kohapeal komposteerima. Juhised ning ülevaade komposteerimisvõimalustest Tartu linnas on leitav siit.

Hoiame ühiselt meie elukeskkonda! 🍂🍃🍁