Tähtvere Selts kutsub täna ja homme kõiki Tartusse Tähtvere linnaosa festivalile nimega “Õunaõuepäevad”.
Tähtvere Seltsi juhatuse liikme Ants Johansoni sõnul valiti linnaosa festivalile selline nimi, kuna peaaegu igas Tähtvere aias kasvab mõni õunapuu. “Sügis oma lookas õunapuudega sobib suurepäraselt koos tegutsemiseks ja külaliste kutsumiseks,” selgitab Johanson ning lisab: “Pühapäeval ootame kõiki Tartusse Tähtveret avastama – avatud on taluturg ning kodukohvikud, Tähtvere Päevakeskuse õuel on tihe pereprogramm tervele perele ja muuhulgas saab toita ka elevante. Täpsema kava leiab internetist aadressilt www.tähtvereselts.ee”.

Korraldajate sõnul on programm koostatud nii, et laupäev on rohkem tähtverelaste koostegutsemise päev ja pühapäev on pidupäev, mil üle terve Tähtvere toimub palju põnevat.
Pühapäeval on Tähtvere Päevakeskuse õuel avatud taluturg ja keskpäevast toimuvad samas kontserdid ja tegevused peredele. Samas kogutakse õunu Tallinna loomaaia elevantidele.Samuti on pühapäeval kaheteistkümnes õunaõues avavad tähtverelased eripalgelised kodukohvikud ning
Peeter Oleski juhatusel toimub kultuurilooline jalutuskäik “Tuntud ja tundmatu Tähtvere”. Õunaõuepäevad lõpetab kontsert, kus esinevad “Tähtvere tähed ja sõbrad” inBoil, Toomas Lunge, Ants Johanson, Silver Sepp ja Heikki Kalle.
Maailma esimesed Tähtvere õunaõuepäevad saavad teoks Tähtvere Seltsi korraldusel ning Tartu linna, A. Le Coqi, Tartu Milli, Otsiturunduse, ja paljude heade toetajate ja partnerite toel.