LEHEKONTEINER TULEB TAAS! 
28. aprillist kuni 2. maini ootab tähtverelaste biolagunevat aiaprahti konteiner 6 tee ristis, harjumuspärases paigas. Konteinerisse võib tuua lehti, lillevarsi ja muud lagunevat aiaprahti, mis oma kompostikasti enam ära ei mahu. Koroonaajale kohaselt palume toimetada konteineri juures hajutatult ja ohutult.
Konteinerit tühjendatakse reedel, 30. aprillil ja viiakse ära 3. mai hommikul.

Hea linnaosa elanik, palun anna meile teada, kui konteiner on täitunud ja vajab varasemat tühjendamist! Kirjuta meile: tahtvereselts@gmail.com või helista 5544 524 (Triinu) või 5199 5445 (Liina)
Hoiame ühiselt meie elukeskkonna ilusa ja puhtana.

Meeldetuletuseks: konteinerisse ei sobi suured oksad, plastikkotid, autokummid, mikrolaineahjud ja muu olmesodi, mille konteinerisse sattumisel peame selle trahviraha seltsiga ühiselt kinni maksma. Olgem siis vahvad ja pangem konteinerisse vaid biojäätmeid! Raputage lehekotid konteinerisse tühjaks ja visake prügikotid konteineri juurde paigutatud suurde kotti.

Paneme üheskoos Tähtvere särama!
Täname toetuse eest Tartu linna.