18.maist (reede õhtust) 20. maini (pühapäeva pealelõunani) ootab tähtverelaste biolagunevat aiaprahti konteiner 6 tee ristis, harjumuspärases paigas. Konteinerisse võib tuua lehti, lillevarsi ja muud lagunevat aiaprahti.

NB! NB! Vältimaks eelmise aasta muret, et 1/3 konteineritest ehitusjäätmeteks kuulutati, kutsume üles osalema KONTEINERIJÄLGIMISES. Ole hea, anna endast teada saates kirja tahtvereselts@gmail.com ning jälgime koos, et vaid aiajäätmed tee konteinerisse leiaksid!!

Meeldetuletuseks: konteinerisse ei sobi suured oksad, plastikkotid, autokummid, mikrolaineahjud ja muu olmesodi, mille konteinerisse sattumisel peame selle trahviraha seltsiga ühiselt kinni maksma. Olgem siis vahvad ja pangem konteinerisse vaid biojäätmeid! Raputage lehekotid konteinerisse tühjaks ja visake prügikotid konteineri juurde paigutatud suurde kotti.

Paneme üheskoos Tähtvere särama!

Täname toetuse eest Tartu linna!