14. novembrist kuni 18. novembrini ootab tähtverelaste biolagunevat aiaprahti konteiner 6 tee ristis, harjumuspärases paigas. Konteinerisse võib tuua lehti, lillevarsi ja muud lagunevat aiaprahti, mis oma kompostikasti enam ära ei mahu. Konteineri lisatühjendused toimuvad hommikuti, kl 8-9 paiku. Konteiner viiakse ära reedel, 18. novembril enne tööpäeva lõppu.

Meeldetuletuseks: konteinerisse ei sobi suured oksad, plastikkotid, autokummid, mikrolaineahjud ja muu olmesodi, mille konteinerisse sattumisel peame selle trahviraha seltsiga ühiselt kinni maksma. Olgem siis vahvad ja pangem konteinerisse vaid biolagunevad aiajäätmeid! Raputage lehekotid konteinerisse tühjaks ja visake prügikotid konteineri juurde paigutatud suurde bigbag kotti.

Hea linnaosa elanik, palun anna meile teada, kui konteiner on täitunud ja vajab varasemat tühjendamist! Kirjuta meile: tahtvereselts@gmail.com või helista 5199 5445 (Liina).
Hoidkem ühiselt meie elukeskkonna ilusa ja puhtana!

LISAKS on sellest aastast võimalik tellida aiajäätmete äravedu otse koduväravast (tasuline teenus). Selle kohta leiab täpsemat infot siit.

Paneme üheskoos Tähtvere särama!
Täname toetuse eest Tartu linna.

Tähtvere Seltsi juhatus