Pühapäevase õunaõuepäeva kava on kirev ja mitmekesine, nagu meie oma Tähtvere linnaosa lugugi. Viimase 25 aastaga on põliste tähtverelaste naabriks saanud palju uusi tähtverelasi, kes iga õunaõue endisi ja praegusi elanikke ei tea, kuid kes ilmselgelt tajuvad siin linnaosas valitsevat erilist hõngu.

Pühapäeval, 25. septembril algusega kl 14.00 räägib Peeter Olesk Tähtvere Päevakeskuse saalis (Veski 35) Tähtvere linnaosa arenemisest alates arhitekt Arnold Matteuse ideedest kuni tänasesse päeva.  Loengule järgneb jalutuskäik tuntud ja tundmatus Tähtveres Peeter Oleski ning põlise tähtverelase Jaanus Pillmanni juhatusel. 
Jalutuskäik lõpeb orienteeruvalt kl 16.00, misjärel on võimalik külastada veel viimaseid avatud õunaõuesid, kus auravad kodukohvikud värskete pannkookide ja õunahõrgutistega ning sättida end Tähtvere Päevakeskuse õuele, kus kl 18.00 algab kontsert "Tähtvere tähed  ja sõbrad". Lavale astuvad  inBoil, Toomas Lunge, Ants Johanson, Silver Sepp ja Heikki Kalle.
24.-25. septembril toimuvad Tähtvere Seltsi eestvõttel Tähtvere Õunaõuepäevad, mille täpsema kava leiate siit: http://www.tähtvereselts.ee/ounaouepaevad 
Paneme üheskoos Tähtvere särama!
Tule Tähtveres Seltsi: http://www.tähtvereselts.ee/astu-liikmeks