Karlova Selts saatis Tähtvere Seltsile kutse:
Ootame Teid Karlova Päevadele 2018, mis toimuvad sel aastal 14.-20. maini. Päevade kava saab lugeda seltsi veebilehelt www.karlova.ee ja Facebookist https://www.facebook.com/KarlovaSelts/

Päevade kulminatsiooniks on laupäev, 19. mai, mille juhatab sisse traditsiooniline rongkäik Karlova sadamast peoplatsile – Loodusmaja ja Loomemajanduskeskuse taga asuvasse parki. Rongkäigulised kogunevad kell 10:30 –11:15 Karlova sadamas, Rebase 18.

Ootame kella 10.30-st Teie esindajate saabumist Karlova sadamasse. Kuidas tulla - valik on vaba - kas mööda jõge, mööda maad või õhu kaudu. Võtke kaasa oma lipp, plakat või midagi muud meeleolukat. Võimalus pidada ka oma tervituskõne, kas sadamas või peoplatsil. Rongkäiguga alustame kell 11:15. Tuju luua ja rütmi hoida aitavad Popsid.
 
Olete väga oodatud!
 
Tervitustega Arne,
Karlova Seltsi juhatuse esimees